Značka Monetti 

Vařte s radostí
Vychutnávejte detaily zpracování, rozhodujte se jednoduše a přesvědčte se, že vše je na svém správném místě a že se vám i vašim blízkým Monetti zamlouvá. Vše důležité – design, kvalitu i funkčnost – ingredience, pro které vás bude vaše kuchyň bavit, naleznete právě u Monetti.

Orientujte se při vaření
Ve chvíli, kdy mícháte cibulku, zároveň připravujete zásmažku a pečete kuře, byste vše kolem sebe měli mít po ruce a ovládat intuitivně, chcete přece šetřit čas. Troufáme si tvrdit, že v ergonomii, tedy v rozumném ovládání, jsou spotřebiče Monetti jedničkou! Jednoduchý, moderně střižený design, který skvěle padne většině kuchyňských realizací. Monetti si jednoduše vychutnáte a bude Vás bavit.

Neutrácejte za funkce, které nepotřebujete
Pravdou je, že obsluha a funkce kuchyňských spotřebičů jiných značek by možná byla výzvou pro milovníky technických vymožeností a image. My jsme se rozhodli zaměřit se na vás! Nebudeme vás zatěžovat funkcemi, které stejně nevyužijete, nebudeme vám krátit váš drahocenný čas čtením složitého návodu obsluhy. Monetti spotřebičům porozumíte napoprvé a budete si připadat jako Guru vaření!

Oceňte výjimečný design
Kolik stojí výjimečný italský design? Přesně tolik, kolik budete ochotni zaplatit, aniž by vás za pár let omrzel, byl na obtíž nebo se nehodil k ostatnímu vybavení. Praxe ukázala, že minimalistické pojetí, jednoduchá obsluha a čistota linií bude vždy to, co oceníte, i když by vám italská kuchyně přestala chutnat.